Статистика |
---|
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0 |
|
Головна » 2018 » Квітень » 6 » Благоустрій
|
05 квітня 2018 року працівники Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості прибрали закріплені території, а саме від кругу по вул. Франка до повороту на с. Ісайки, в рамках проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів.
![](/_tbkp/izobrazhenie_006.jpg) |
Переглядів: 264 |
Додав: Iryskakom
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
Корисні посилання |
---|
![Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.](https://vseosvita.ua/b/160-60.jpg) |
|