Статистика |
---|
Онлайн всього: 4 Гостей: 4 Користувачів: 0 |
|
Головна » 2018 » Квітень » 16
13 квітня 2018 року працівники Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості прибрали закріплені території, а саме від кругу по вул. Франка до повороту на с. Ісайки, в рамках проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів.
![](/_tbkp/IMG_20180413_105037.jpg)
Переглядів:
273
|
Додав:
Iryskakom
|
Дата:
16.04.2018
|
| |
|
Корисні посилання |
---|
![Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.](https://vseosvita.ua/b/160-60.jpg) |
|