Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід| RSSП`ятниця, 16.11.2018, 17:05

Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості
Картинки по запросу центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Жовтень » 24 » Підведено підсумки конкурсу юних фотоаматорів
16:48
Підведено підсумки конкурсу юних фотоаматорів

22 жовтня 2018 року підведено підсумки районного етапу конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна – Україна!»

Для участі в конкурсі до Центру дитячої та юнацької творчості надійшло 104 роботи. Конкурсні роботи подали Ісайківський, Мисайлівський, Тептіївський, Саварський, Киданівський, Бранепільський, Хохітвянський, Дибинецький НВК, опорний навчальний заклад Іванівський НВК, Богуславська ЗОШ № 2, Богуславська СШ № 1, Богуславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія», Вільхівецька філія опорного навчального закладу Іванівський НВК, Розкопанецька ЗОШ та Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості.

На підставі висновків журі переможцями визнано:

Номінація «Позажанрове фото» (9 робіт)

І вікова категорія

ІІ місце – Сорокун Ілля, учень Богуславської спеціалізованої школи № 1, за роботу «Ой, дівчино, не моргай бровою», керівник Коренюк С.А.

ІІІ місце – Онищенко Богдан, учень Богуславської спеціалізованої школи № 1, за роботу «Красуня сестричка», керівник Котівська Н.М.

ІІ вікова категорія

І місце – Ломако Надія, учениця 8 класу Вільхівецької філії опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «У природи немає нічого досконалого і водночас все ідеально», керівник Ломако В.Ф.

ІІ місце – Кива Тимофій, учень 8 класу Ісайківського НВК, за роботу «Рожевий аромат», керівник Галій М.В.

ІІІ місце –  Ломако Надія, учениця 8 класу Вільхівецької філії опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Цього літа дощики часто йшли, під вишнями підвишні поросли…», керівник Мельник О.П.

Номінація «Архітектура» (4 роботи)

І вікова категорія

ІІ місце – Романенко Юліана, учениця Вільхівецької філії опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «В моїй душі собор стоїть. Каскад свічок золотоверхий…», керівник Сироїд В.В.

ІІІ місце – Шпак Софія, учениця Богуславської спеціалізованої школи №1, за роботу «Пам’ятка поколінь», керівник Котівська Н.М.

Номінація «Натюрморт» (3 роботи)

ІІ вікова категорія

І місце – Бондаренко Альона, учениця 9 класу Бранепільського НВК, за роботу «Перед іконою я стану на коліна…», керівник Феокрітова Л.В.

ІІ місце – Люлька Анастасія, учениця Саварського НВК, за роботу «Глечик із яблуками», керівник Веремко А.І.

ІІІ місце – Довгановська Інна, учениця 9 класу Вільхівецької філії опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Теплим сонцем напоєні вщерть…», керівник Мельник О.П.

Номінація «Побутові та жанрові фотографії» (3 роботи)

ІІ вікова категорія

І місце –  Шевченко Максим, вихованець гуртка «Юні екскурсоводи» Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «Тепло рук майстра перетворюється у глиняне диво», керівник Лаговська Т.І.

ІІ місце – Передерій Максим, учень 9 класу Мисайлівського НВК, за роботу «Вірний друг», керівник Коляда Л.Б.

ІІІ місце – Довгановська Інна, учениця 9 класу Вільхівецької філії опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Прийшов котик з вулиці, до матусі тулиться», керівник Вдовиченко С.В.

Номінація «Репортажне фото» (8 робіт)

І вікова категорія

І місце – Краснощок Аріна, вихованка Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «Бере дитину хрещений батько під опіку», керівник Комісаренко І.М.

ІІ місце – Ковальова Анжеліка, учениця 3 класу Богуславського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія», за роботу «Через терни – до зірок», керівник Попова І.А.

ІІІ місце – Климчук Артем, учень Богуславської спеціалізованої школи, за роботу «Майбутній чемпіон», керівник Попченко О.М.

ІІІ вікова категорія

ІІ місце – Осипенко Каріна, учениця 10 класу Дибинецького НВК, за роботу «Тернопільські фонтани», керівник Товкач А.Д.

Номінація «Макрофотографія» (10 робіт)

І вікова категорія

І місце – Киричок Дарія, учениця 2 класу Богуславської ЗОШ №2, за роботу «Вмиті росою», керівник Киричок Н.П.

ІІ місце – Щербакова Юлія, учениця Хохітвянського НВК, за роботу «У природи немає нічого досконалого…», керівник Пампущенко М.В.

ІІІ місце – Герасименко Ірина, учениця Бранепільського НВК, за роботу «В лісі ми гриби збирали…», керівник Феокрітова Л.В.

ІІ вікова категорія

І місце – Кива Тимофій, учень 8 класу Ісайківського НВК, за роботу «Подорож павука Довголапенка», керівник Галій М.В.

ІІ місце – Ясенчук Ангеліна, учениця 7 класу опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Комашка і справді вродлива…», керівник Шаламай С.І.

ІІІ місце – Поліщук Вікторія, учениця 8 класу Богуславської ЗОШ №2, за роботу «Царство непізнаних ліній, чари живої краси», керівник Запоріжська К.А.

ІІІ вікова категорія

І місце – Коваленко Варвара, вихованка гуртка «Водний туризм» Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «Під м’якесеньким листочком, між трави і квіточок, недалеко від струмочка жив синенький слимачок», керівник Тягнирядно Д.А.

Номінація «Портрет» (11 робіт)

І вікова категорія

І місце – Краснощок Аріна, вихованка Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «Теплий поцілунок», керівник Комісаренко І.М.

ІІ місце – Смірнова Ілона, учениця 5 класу Бранепільського НВК, за роботу «Я лісова! Напевно лісова!...», керівник Феокрітова Л.В.

ІІІ місце – Харченко Олександр, учень Богуславської СШ №1, за роботу «Україночка», керівник Поримська І.В.

ІІІ вікова категорія

І місце – Охріменко Інна, учениця 11 класу Богуславської ЗОШ №2, за роботу «Щаслива мить», керівник Киричок Н.П.

Номінація «Пейзаж» (27 робіт)

І вікова категорія

І місце – Тараненко Аніта, учениця 1-Г класу Богуславської СШ №1, за роботу «Горить і палає…», керівник Залуцька О.В.

ІІ місце – Нагорний Євгеній, учень 1 класу Богуславської СШ № 1, за роботу «Останні промінчики», керівник Матійко В.В.

ІІІ місце – Шевченко Аріна, учениця Розкопанецької ЗОШ, за роботу «Дивлюсь я на небо, та й думку гадаю…», керівник Митяй Л.В.

ІІ вікова категорія

І місце розділили – Ясенчук Ангеліна, учениця 7 класу опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Погляньте! Погляньте! Яка благодать!», керівник Шаламай С.І. та Буровніков Дмитро, учень Хохітвянського НВК, за роботу «Вечірнє сонце, дякую за день…», керівник Кушка Ю.М.

ІІ місце розділили – Сураєва Ірина, учениця 6 класу Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – гімназія», за роботу «Осінь-чарівниця», керівник Ковченко В.В. та Білашова Евеліна, учениця Саварського НВК, за роботу «Розмаїття кольорів», керівник Добровольська Д.В.

ІІІ місце розділили – Кучма Олександр, учень Дибинецького НВК, за роботу «Світає. Край неба палає…», керівник Кучма Л.І. та Соколова Анна, учениця 6 класу Тептіївського НВК, за роботу «… Білі каштани, світлі огні, де б не була я, ­– любі мені…», керівник Сокальськиц О.Л. 

ІІІ вікова категорія

І місце  – Охріменко Інна, вихованка Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «У віддзеркаленні століть тихо плине Рось», керівник Комісаренко І.М.

ІІ місце – Синичин Іван, учень 10 класу Дибинецького НВК, за роботу «Осінній Дністер», керівник Чорі А.М.

ІІІ місце – Потьомкіна Юлія, вихованка гуртка «Літературне краєзнавство» Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «Помаранчеве диво», керівник Лаговська Т.І.

Номінація «Флора і фауна» (27 робіт)

І вікова категорія

І місце – Кондратюк Євген, учень 2 класу Ісайківського НВК, за роботу «Птах-чарівник», керівник Дорошенко Т.М.

ІІ місце – Харченко Олександр, учень Богуславської СШ №1, за роботу «Осіннє сонце», керівник Поримська І.В.

ІІІ місце – Кагаловський Ілля, учень 3 класу Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – гімназія», за роботу «Краса серед краси», керівник Готовська В.П.

ІІ вікова категорія

І місце розділили – Османова Софія, учениця 6 класу Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – гімназія», за роботу «Мох застелився килимком», керівник Ковченко В.В. та Хутько Вікторія, учениця 7 класу Вільхівецької філії опорного навчального закладу Іванівський НВК,  за роботу «Богатир серед комашиного царства України», керівник Вдовиченко С.В.

ІІ місце розділили – Білашова Евеліна, учениця Саварського НВК, за роботу «Бджілка-трудівниця», керівник Добровольська Д.В. та Касинець Діана, учениця 7 класу опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Ой чи то кінь…», керівник Шаламай С.І.

ІІІ місце розділили – Ткаченко Артем, учениця 6 класу Ісайківського НВК, за роботу «Паростки життя», керівник Ратушна І.В. та Кучма Олександр, учень 8 класу Дибинецького НВК, за роботу «Білі зорі прихилились до землі», керівник Кучма Л.І.

 

Переглядів: 33 | Додав: Iryskakom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Прогноз погоди
Погода
Погода у Богуславі

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2018