Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід| RSSЧетвер, 22.10.2020, 12:19

Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості
Картинки по запросу центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Жовтень » 9 » Підсумки районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»
13:23
Підсумки районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Згідно плану роботи ЦДЮТ 07 жовтня 2019 року підведено підсумки районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

На конкурс подали 82 роботи 16 навчальних закладів району: Богуславський академічний ліцей № 1, Богуславський ліцей № 2, Богуславське НВО «Ліцей № 3 – МАН», опорний навчальний заклад Іванівський НВК, Бранепільський, Мисайлівський, Дибинецький, Ісайківський, Киданівський, Саварський, Тептіївський, Хохітвянський, Шупиківський НВК, Вільхівецька філія опорного навчального закладу Іванівський НВК, Розкопанецька ЗОШ та Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості.

Враховуючи висновки журі переможцями визнано:

у номінації «Сучасні дизайнерські вироби»:

І вікова категорія:

І місце розділили – Руденко Олександра, учениця 5 класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Бережи українське – бережи вишивку», керівник Запоріжська К.А. та Смірнова Софія, учениця 5 класу і Смірнова Ілона, учениця 6 класу Бранепільського НВК, за роботу «Оці степи, це небо, ці ліси, усе моє – все зветься Україна!», керівник Феокрітова Л.В.

ІІ місце розділили – Доник Олександр, учень 4 класу Тептіївського НВК, за роботу «Соняшникова Україна», керівник Саленко Н.О. та Чернишова Аліса, учениця Ісайківського НВК, за роботу «Сільське подвір’я», керівник Кілочицька Т.М.

ІІІ місце – Глобенко Богдан, учень 4 класу Шупиківського НВК, за роботу «Мальви України», керівник Левченко Л.В.

ІІ вікова категорія:

І місце розділили Красюк Аліна, вихованка гуртка «Бісерне сяйво» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Оберіг «Берегиня роду», керівник Репетій В.П. та Денисенко Олександра, учениця 9 класу Бранепільського НВК, за роботу «Прикраса в етностилі», керівник Феокрітова Л.В.

ІІ місце – Ковальчук Анастасія, учениця Киданівського НВК, за роботу «Український антураж», керівник Тернова О.О.

ІІІ місце – Мороз Марія, учениця Ісайківського НВК, за роботу «Підкова», керівник Коваль В.М.

у номінації сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку, виготовлені спільно з батьками та родичами за давніми родинними традиціями (з приміткою «Скарбничка родинної творчості»):

ІІ вікова категорія:

І місце Тодорчук Микола, вихованець гуртка «Гончарик» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Козацька фляга», керівник Спасьонова Я.С.

ІІ місце – учні 8 класу Дибинецького НВК, за роботу «Родинний оберіг», керівник Шнуренко Н.В.

у номінації «Предмети вжитку»:

І вікова категорія

І місце ­– Остроух Артем, учень НВО «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Український Мироджин», керівник Третяк Л.О.

ІІ місце – Колісник Анжела, учениця 2 класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Українські фантазії», керівник Матійко В.В.

ІІІ місце – Скалозуб Артем, учень 2 класу Хохітвянського НВК, за роботу «Три брати», керівник Кушка Ю.М.

ІІ вікова категорія

І місце розділили ­– Пустовойт Олександра, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів», за роботу «У бабусиній комірчині» керівник Середа І.В. та Гура Вікторія, учениця 7 класу Саварського НВК, за роботу «Барвінкові візерунки» і «Народні символи», керівник Веремко А.І.

ІІ місце – Доник Оксана, учениця 6 класу Вільхівецької філії ОНЗ Іванівський НВК, за роботу «Осіннє дерево», керівник Штронда О.О.

ІІІ місце – Цибуляк Ростислав, учень 7 класу Саварського НВК, за роботу «Кухонна дощечка», керівник Веремко А.І.

у номінації «Сучасні саморобні іграшки»:

І вікова категорія

І місце – Ускова Майя, вихованка гуртка «Текстильна лялька» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Лялька Горобинка», керівник Деркаченко В.Г.

у номінації «Копії стародавніх іграшок»:

І вікова категорія

І місце – Стацюра Анастасія, учениця 3 класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Обереги для будинку», керівник Дудченко Л.М.

у номінації «Зразки традиційних іграшок»:

І вікова категорія

І місце – Герасименко Ірина, учениця 6 класу Бранепільського НВК за роботу «Берегиня роду, мати-українка», керівник Феокрітова Л.В.

ІІ місце – Лютий Максим, учень 4 класу Мисайлівського НВК, за роботу «Лялька-мотанка «Дзвіночок», керівник Рябченко Л.Д.

ІІІ місце – Коваленко Каріна, учениця 6 класу, Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Дівчина молода», керівник Красносільська О.А.

ІІ вікова категорія

І місце Коваль Тарас, учениця Киданівського НВК, за роботу «Баклага», керівник Романченко А.І.

ІІ місце – Цюрупа Андрій, учень 2 класу Розкопанецької ЗОШ, за роботу «Я своїми вправними руками зліпив мисочку для мами», керівник Баліцька Л.С.

ІІІ місце – Грушецька Вікторія, учениця 7 класу Мисайлівського НВК, за роботу «Лялька-Красунечка», керівник Рябченко А.П.

Переглядів: 201 | Додав: Iryskakom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Прогноз погоди
Погода
Погода у Богуславі

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020