Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід| RSSЧетвер, 02.07.2020, 09:23

Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості
Картинки по запросу центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Лютий » 6 » Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»
13:12
Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»

Згідно плану роботи ЦДЮТ 05 лютого 2019 року підведено підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії».

На конкурс подали 55 робіт (нажаль, 7 робіт в номінації «Образотворче мистецтво» не відповідають вимогам) з 16 закладів освіти: Богуславська СШ № 1, Богуславська ЗОШ № 2, Богуславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – гімназія», Бранепільський НВК, Вільхівецька філія Іванівського НВК, Дибинецький НВК, Опорний навчальний заклад Іванівський НВК, Киданівський НВК, Мисайлівський НВК, Ісайківський НВК, Розкопанецька ЗОШ, Тептіївський НВК, Хохітвянський НВК, Саварський НВК, Шупиківський НВК та Богуславський ЦДЮТ.

На підставі висновків журі переможцями визнано:

Номінація «Образотворче мистецтво»

І вікова категорія

Графіка

ІІ місце розділили  – Шевченко Дмитро, учень 2 класу Бранепільського НВК за роботу «На планеті Тюбика влітку побував…», керівник Пустовойт С.П. та Толокно Микола, учень 1 класу Саварського НВК за роботу «Космічна зустріч», керівник Стеценко Н.Ф.

ІІІ місце – Лузан Ілля, учень 3 класу Киданівського НВК за роботу «Безкінечний простір», керівник Тернова О.О.

Живопис

І місце розділили – Ткалич Софія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Космо-котячі фантазії», керівник Ткалич Л.В. та Бурковський Станіслав, учень 3 класу Бранепільського НВК, за роботу «Стас у космос полетів, і робив там, що хотів!», керівник Бабкова О.В.

ІІ місце – Яворська Анна, учениця Тептіївського НВК, за роботу «Українські дослідники космосу», керівник Степенко Л.Ю.

ІІІ місце розділили – Рябченко Павло, учень 3 класу Мисайлівського НВК, за роботу «Подорож космосом», керівник Рябченко Л.Д. та Дяченко Дар’я, учениця Богуславської спеціалізованої школи № 1, за роботу «Безмежний простір», керівник Залуцька О.В.

Номінація «Образотворче мистецтво»

ІІ вікова категорія

Графіка

І місце – Лавренко Олег, учень 8 класу Ісайківського НВК, за роботу «Крізь зірки і комети до сьомого неба», керівник Галій М.В.

ІІ місце – Фоменко Софія, учениця 9-А класу Богуславської ЗОШ № 2, за роботу «Брати Монгольф’є у космосі літали», керівник Запоріжська К.А.

ІІІ місце – Химченко Марія, учениця 9 класу Дибинецького НВК, за роботу «Далекі і близькі планети», керівник Назаренко О.І.

Живопис

І місце ­– Чернейчук Юлія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Мрії відлітають у Космос», керівник Ткалич Л.В.

ІІ місце розділили  – Довгановська Інна, учениця 9 класу Вільхівецької філії ОНЗ Іванівський НВК, за роботу «Зоряна красуня», керівник Штронда О.О. та Кириленко Олена, учениця Киданівського НВК, за роботу «Таємнича велич», керівник Кагаловська Н.С.

ІІІ місце розділили  – Могильна Оксана, учениця 9 класу Бранепільського НВК, за роботу «Прибулиця з сузір’я Гончих псів», керівник Феокрітова Л.В. та Беззубець Ангеліна, учениця Богуславської ЗОШ № 2, за роботу «Берегиня Землі в космічному просторі», керівник Покропивна І.М.

Номінація

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

І вікова категорія

«Вишивка, аплікація, ори гамі, батик, квілінг»

ІІ місце – Качай Степан, учень Богуславської СШ №1, за роботу «Космічна казка», керівник Матійко В.В.

ІІІ місце – Скалозуб Костянтин, учень 1 класу Хохітвянського НВК, за роботу «Чарівний світ космосу», керівник Пампущенко М.В.

 «Вироби з дерева, металу, лозоплетіння, соломоплетіння тощо»

ІІ місце – Феокрітов Данило, учень Богуславської СШ № 1, за роботу «Марсохід Данко», керівник Коренюк С.А.

«Рукоділля»

І місце – Краснощок Аріна, вихованка гуртка  «Текстильна лялька» Богуславського ЦДЮТ, за роботу керівник Деркаченко В.Г.

ІІ місце – Шевченко Вікторія, учениця 6-А класу Богуславської ЗОШ № 2, за роботу «Мій космічний друг з майбутнього», керівник Покропивна І.М.

«Настільна гра»

ІІ місце – Федоренко Соломія, учениця Богуславської СШ № 1, за роботу «Пізнай слово», керівник Кабалик Л.М.

Номінація

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

ІІ вікова категорія

«Рукоділля»

І місце – Ляшенко Ярослав, учень 8 класу Бранепільського НВК, за роботу «Лиш разом наповнитись змістом ми зможем…», керівник Феокрітова Л.В.

ІІ місце – Рябченко Даниїл, учень 7 класу Мисайлівського НВК, за роботу «Гості з майбутнього», керівник Рябченко А.П.

ІІІ місце – Шевченко Максим, учень 5-Б класу Богуславської СШ № 1, за роботу «Космічні пригоди», керівник Олексієнко О.М.

Визнати кращими

Номінація «Література, журналістика»

Жанр «П’єса»

Люлька Анастасія, учениця 9 класу Саварського НВК, за роботу «Таємниця сріблястої кулі», керівник Назарова І.П.

Жанр «Нарис»

Руденко Денис, учень 6 класу Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія», за роботу «Космос і люди», керівник Ковченко В.В.

Жанр «Поезія»

Бурлуцький Андрій, учень 7 класу Ісайківського НВК, за роботу «Неочікувана пригода», керівник Коваль В.М.

Жанр «Есе»

Донець Марія, учениця 10 класу опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Тлумачення легенд та міфів різних народів про виникнення Землі, Сонячної системи, Всесвіту», керівник Дабіжа А.В.

Переглядів: 221 | Додав: Iryskakom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Архів записів
Прогноз погоди
Погода
Погода у Богуславі

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020