Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід| RSSЧетвер, 22.10.2020, 12:40

Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості
Картинки по запросу центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2020 » Лютий » 11 » Підсумки районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
14:23
Підсумки районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Згідно плану роботи ЦДЮТ 10 лютого 2020 року підведено підсумки районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

На конкурс подали 48 робіт: 12 робіт в номінації «Образотворче мистецтво» не відповідають вимогам конкурсу, а саме вказаному в Інформаційно-методичних матеріалах організації та проведення обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» формату малюнків (розмір формату А 2); 5 робіт є точними копіями, змальованими з Інтернету, що суперечить вимогам.  

Роботи подані з 14 закладів освіти: Богуславський ліцей № 2, Богуславське НВО «Ліцей № 3 – МАН», Бранепільський НВК, Вільховецька гімназія, Дибинецький НВК, Іванівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», Киданівський НВК, Мисайлівська гімназія, Розкопанецька ЗОШ, Тептіївський НВК, Хохітвянський НВК, Саварський НВК, Шупиківський НВК та Богуславський ЦДЮТ.

На підставі висновків журі переможцями визнано:

Номінація «Образотворче мистецтво»

І вікова категорія

Живопис

І місце розділили – Поліщук Ілона, учениця 4 класу Іванівського ОЗО «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», за роботу «Гармонія Всесвіту», керівник Павленко Н.М. та Лінська Вікторія, учениця 4 класу Мисайлівської гімназії, за роботу «Світ планети Фаетазії», керівник Рябченко Л.Д.

ІІ місце – Птуха Віталіна, учениця 4 класу Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Побачення в невагомості», керівник Попова І.А.

ІІІ місце – Погрибна Дар’я, учениця 6 класу Шупиківського НВК, за роботу «Політ у космос»

І вікова категорія

Графіка

І місце – Ткалич Софія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «Космічне життя», керівник Ткалич Л.В.

ІІ місце – Ковальчук Анастасія, учениця 7 класу Киданівського НВК, за роботу «Таємниця 9-ї планети», керівник Аштема Л.І.

Номінація «Образотворче мистецтво»

ІІ вікова категорія

Живопис

І місце ­– Пустовойт Юлія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Загадковий Космос», керівник Ткалич Л.В.

ІІ місце розділили  – Ломако Надія, учениця 9 класу Вільховецької гімназії, за роботу «Космічні простори», керівник Ломако В.Ф. та Нескладна Софія, учениця 8 класу Саварського НВК, за роботу «Космічний рай», керівник Добровольська Д.В.

Номінація

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

І вікова категорія

І місце – колективна робота учнів 3 класу Тептіївського НВК «Космічна подорож», керівник Ткаленко С.Л.

ІІ місце розділили – Рябченко Павло, учень 4 класу Мисайлівської гімназії, за роботу «Космоляндія», керівник Рябченко Л.Д. та Щербакова Юлі, учениця 2 класу Хохітвянського НВК, за роботу «І на Марсі будуть яблуні цвісти», керівник Кушка Ю.М.

ІІІ місце – Кавтуненко Вероніка, учениця 2 класу Мисайлівської гімназії, за роботу «Там, де Сонечко живе…», керівник Нестеренко І.О.

ІІ вікова категорія

І місце - Баченко Яна, вихованка гуртка "Гончарик" Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу "Все живе з яйця", керівник Спасьонова Я.С.

ІІ місце розділили – Касинець Діана, учениця 8 класу Іванівського ОЗО, за роботу «Гість космічної фауни», керівник Бойко В.В. та Тодорчук Микола, учень 8 класу Богуславського Ліцею № 2, за роботу «Достигають яблука ранети…», керівник Запоріжська К.А.

Номінація «Література, журналістика»

Жанр «Поезія»

І місце розділили – Мовчан Каріна, учениця 5 класу Мисайлівської гімназії, за роботу «Дитяча мрія», керівник Коляда Л.Б. та Чабан Лія, учениця 6 класу Саварського НВК, за роботу «Зоряна мандрівка», керівник Назарова І.П.

ІІ місце розділили – Ткалич Софія, учениця 5-Б класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Сузір’я», керівник Комедева О.А. та Ковальова Анжеліка, учениця 4-Б класу Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», керівник Попова І.А.

ІІІ місце – Розсоха Ангеліна, учениця 6 класу Мисайлівської гімназії, за роботу «Чуттєвий Марс», керівник Ковальова Н.В.

Визнати кращими

Жанр «Казка»

Савченко Вадим, учень 4-Б класу Богуславського НВК «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Космічні пригоди шалених черепашок Ніндзя», керівник Попова І.А.

Номінація «Фото-, відео- та кіномистецтво»

Бурковський Станіслав, учень 4 класу Бранепільського НВК, за роботу «Подорож космічними просторами», керівник Бабкова О.В.

Переглядів: 94 | Додав: Iryskakom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Прогноз погоди
Погода
Погода у Богуславі

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020