Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід| RSSВівторок, 24.11.2020, 07:11

Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості
Картинки по запросу центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 12
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2020 » Вересень » 24 » Підсумки районного етапу обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя, Україно!»
15:18
Підсумки районного етапу обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя, Україно!»

Відповідно до плану роботи відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації та Центру дитячої та юнацької творчості та з метою виховання в учнівської молоді дбайливого ставлення до природи рідного краю 23 вересня 2020 року підведено підсумки районного етапу обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя, Україно!»

Для участі в конкурсі до Центру дитячої та юнацької творчості надійшло 70 робіт. Конкурсні роботи подали Богуславський академічний ліцей № 1, Богуславський ліцей № 2, Богуславське НВО «Ліцей № 3 – МАН»,  Ісайківська гімназія, Мисайлівська гімназія, Вільховецька гімназія, Хохітвянська гімназія, Бранепільський, Дибинецький, Киданівський, Саварський, Тептіївський, Шупиківський НВК, Розкопанецька ЗОШ та Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості.

Конкурсанти змагалися за напрямами: «Свята спадщина»,  «Туристи на маршруті» та «Дива України очима дітей».

На підставі висновків журі переможцями районного етапу обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя, Україно!» визнано:

І місце:

Номінація «Дива України очима дітей»

  • Глушко Назарій, учень 5-А класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Богуславські граніти»
  • Краснощок Аріна, вихованка ЦДЮТ, за роботу «Веселкова посмішка»

Номінація «Туристи на маршруті»

  • Гура Владислав, учень 11 класу Саварського НВК, за роботу «Обіймаю тебе, Україно», керівник Петрик Т.П.
  • Линенко Дарина, вихованка гуртка «Пішохідний туризм» Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «Заняття заняттями, а обід за розкладом», керівник Тягнирядно Д.А.

Номінація «Свята спадщина»

  • Демченко Ольга, учениця 9-Б класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Слава Україні! Героям слава!», керівник Запоріжська К.А.
  • Краснощок Аріна, вихованка ЦДЮТ, за роботу «Відродження святині»

 

ІІ місце:

Номінація «Дива України очима дітей»

  • Вдовиченко Анастасія, учениця 1 класу Вільховецької гімназії, за роботу «голубе серце України»
  • Демченко Ольга, учениця 9-Б класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Високі вершини – дива України», керівник Запоріжська К.А.
  • Скачкова Дарина, учениця 7 класу Киданівського НВК, за роботу «Олександріївські руїни», керівник Підлужна Л.

Номінація «Туристи на маршруті»

  • Скалозуб Костянтин, учень 3 класу Хохітвянської гімназії, за роботу «Сивим барвінком ранковий туман стелиться тихо…»,
  • Горохов Михайло, учень 5 класу Тептіївського НВК, за роботу «Україна рідний край»
  • Дошка Богдан, учень 5-Б класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «В Карпатах»
  • Карпенко Дарина, учениця 7-В класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Дивовижне місто Луцьк»

Номінація «Свята спадщина»

  • Вірченко Поліна, учениця 1 класу Мисайлівської гімназії, за роботу «Українські вечорниці, починає перший раз…», керівник Рябченко Л.Д.
  • Скачкова Дарина, учениця 7 класу Киданівського НВК, за роботу «Замок Паланок», керівник Підлужна Л.

ІІІ місце:

Номінація «Дива України очима дітей»

  • Костенко Катерина, учениця 7-А класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Два неба…», керівник Запоріжська К.А.
  • Осіпенко Ілона, учениця 5 класу Дибинецького НВК, за роботу «Руїни стародавнього храму», керівник Осіпенко В.Г.

Номінація «Туристи на маршруті»

  • Ченчевич Богдана, учениця 8 класу Хохітвянської гімназії, за роботу «Вільно полем тут вітер гуля – степу пахощі чути здаля»
  • Рудешко Володимир, учень 10 класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Красуня Рось тече через віки», керівник Киричок Н.П.
  • Кондратюк Єгор, учень 4 класу Ісайківської гімназії, за роботу «Чиста сльоза», керівник Дорошенко Т.Л.

Номінація «Свята спадщина»

  • Шетела Олена, учениця 9 класу Мисайлівської гімназії, за роботу «Святий образ Діви Марії», керівник Рябченко А.П.
  • Яковенко Аліса, учениця 7 класу Шупиківського НВК, за роботу «Січовий храм Покрови Богородиці на о. Хортиця», керівник Лук'янченко О.Ю.
Переглядів: 44 | Додав: Iryskakom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Прогноз погоди
Погода
Погода у Богуславі

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020