Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід| RSSЧетвер, 02.07.2020, 09:00

Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості
Картинки по запросу центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Вересень » 18 » Підсумки районного етапу обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя, Україно!»
13:24
Підсумки районного етапу обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя, Україно!»

17 вересня 2019 року підведено підсумки районного етапу обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя, Україно!»

Для участі в конкурсі до Центру дитячої та юнацької творчості надійшло 94 роботи. Конкурсні роботи подали Богуславський академічний ліцей № 1, Богуславський ліцей № 2, Богуславське НВО «Ліцей № 3 – МАН», опорний навчальний заклад Іванівський НВК, Бранепільський, Мисайлівський, Дибинецький, Ісайківський, Киданівський, Саварський, Тептіївський, Хохітвянський, Шупиківський НВК, Вільхівецька філія опорного навчального закладу Іванівський НВК, Розкопанецька ЗОШ та Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості.

Конкурсанти змагалися за напрямами: «Архітектурні пам’ятки України», «Наші мандри», «Дива України очима дітей», «Перлини малої Батьківщини», «Свята спадщина».

На підставі висновків журі переможцями  визнано:

за напрямом «Перлини малої Батьківщини»

І місце розділили – Капшученко Андрій, учень 6 класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «…Дуб зелений», керівник Олексієнко О.М. та Шевченко Матій, вихованець гуртка «Юні екскурсоводи», за роботу «Підземними вулицями Богуслава», керівник Лаговська Т.І.

за напрямом «Наші мандри»

І місце розділили – Остапенко Пліна, учениця 6 класу Киданівського НВК, за роботу «Ковалівська пава», керівник Підлужна Л. та Гузієнко Влада, учениця 5-Д класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Мій рідний край між хмарами», керівник Ткаченко Н.О.

ІІ місце розділили – Левченко Інна, учениця 5 класу Шупиківського НВК, за роботу «Перлина Азово-Сиваського національно-природного парку – коса Бірючий острів на Азовському морі», керівник Лук’янченко О.Ю.

ІІІ місце розділили – Нескладна Софія, учениця 7 класу Саварського НВК, за роботу «Проміння крізь хмари» та Довбня Олександр, учень 8 класу Вільхівецької філії ОНЗ Іванівський НВК, за роботу «Немає нічого винахідливішого, ніж природа», керівник Вдовиченко С.В.

за напрямом «Архітектурні пам’ятки України»

І місце – Соломко Вікторія, учениця 11 класу ОНЗ Іванівський НВК, за роботу «Коли ж орда вдирається чужинська…», керівник Соломко В.М.

ІІ місце – Іванюк Дарина, учениця 7-А класу, Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Розкопанецька церква – відлуння років», керівник Ковченко В.В.

ІІІ місце розділили – Лисенко Уляна, учениця 10 класу Дибинецького НВК, за роботу «Місто Кам’янець-Подільський. Храм старого міста», керівник Назаренко С.С. та Мороз Євгеній, учень 2-А класу, Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Свята земля», керівник Матійко В.В.

за напрямом «Дива України очима дітей»

І місце розділили – Тараненко Аніта, учениця 2 класу, Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Кам’яні велетні», керівник Залуцька О.А. та Краснощок Аріна, вихованка Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «Рожеве озеро в промінні вечірнього сонця», керівник Комісаренко І.М.

ІІ місце розділили –  Космач Ярослав, учень 9 класу Розкопанецької ЗОШ, за роботу «Манявський водоспад», керівник Бондаренко Н.О. та Савченко Марія, учениця 7 класу Розкопанецької ЗОШ, за роботу «Чарівний захід сонця на озері Світязь», керівник Пугачевська Д.О.

ІІІ місце розділили – Володько Світлана, учениця 5 класу Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Гранітні обеліски», керівник Лісова Л.П. та Гуледза Тамара, учениця 7 класу Ісайківського НВК, за роботу «Тихе озеро», керівник Кравченко А.С.

за напрямом «Свята спадщина»

І місце розділили –  Шетела Олена, учениця 8 класу Мисайлівського НВК, за роботу «Богослужіння отця Георгія», керівник Рябченко А.П. та Коваленко Варвара, вихованка гуртка «Літературне краєзнавство», за роботу «Вплету лаванду в косу», керівник Лаговська Т.І.

ІІ місце –  Герасименко Ірина, учениця 6 класу Бранепільського НВК, за роботу «Спекла мати на Великдень пасочки гарненькі», керівник Феокрітова Л.В.

ІІІ місце – Чинчевич Богдана, учениця 7 класу Хохітвянського НВК, за роботу «Андріївські вечорниці…», керівник Колісник Ю.К.

 

Переглядів: 164 | Додав: Iryskakom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Прогноз погоди
Погода
Погода у Богуславі

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020