Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід| RSSЧетвер, 22.10.2020, 12:38

Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості
Картинки по запросу центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Жовтень » 4 » Підсумки "Моя Україно!"
14:50
Підсумки "Моя Україно!"

Відповідно до плану роботи відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації та Центру дитячої та юнацької творчості та з метою виховання в учнівської молоді дбайливого ставлення до природи рідного краю 03 жовтня 2019 року підведено підсумки районного етапу обласного конкурсу робіт юних фото- та відеомаматорів фотографій «Моя Україно!»

Для участі в конкурсі до Центру дитячої та юнацької творчості надійшло 122 роботи. Конкурсні роботи подали Богуславський академічний ліцей № 1, Богуславський ліцей № 2, Богуславське НВО «Ліцей № 3 – МАН», опорний навчальний заклад Іванівський НВК, Бранепільський, Мисайлівський, Дибинецький, Ісайківський, Киданівський, Саварський, Тептіївський, Хохітвянський, Шупиківський НВК, Вільхівецька філія опорного навчального закладу Іванівський НВК, Розкопанецька ЗОШ та Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості.

На підставі висновків журі переможцями районного етапу обласного конкурсу робіт юних фото- та відеоаматорів «Моя Україно!» визнано:

І вікова категорія

за напрямом «Архітектура»

І місце – Денисенко Олександра, учениця 9 класу Бранепільського НВК, за роботу «Про що мріють розвалини старого замку?», керівник Феокрітова Л.В.

ІІ місце – Великород Святослав, учень Богуславського ліцею № 2, за роботу «Велич і неповторність храму в с. Буки», керівник Запоріжська К.А.

ІІІ місце – Даниленко Діана, учениця 5 класу Ісайківського НВК, за роботу «Грот Венери», керівник Благомислова Т.М.

за напрямом «Жанрове фото»

І місце – Колюка Євгеній, учень 8 класу Бранепільського НВК, за роботу «На пелюсточці жучок, дивний він, на цятку схожий, він цій бджілці допоможе!», керівник Феокрітова Л.В.

ІІ місце – Серба Вікторія, учениця 2-Б класу Богуславського академічного ліцею, за роботу «Висота на каруселі не страшна», керівник Гриб В.Ю.

за напрямом «Флора – фауна»

І місце розділили – Краснощок Аріна, вихованка Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «Микола Степанович парку «ХІІ Місяців», керівник Комісаренко І.М. та Глазко Артем, учень 6 класу опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Оце життя – хороше! Не те, що у дорослих…», керівник Андрійченко О.І.

ІІ місце – Кучма Олександр, учень 8 класу Дибинецького НВК, за роботу «Квіти – очі природи. Зорі впали із небес», керівник Лінська Т.В.

ІІІ місце – Будасова Анастасія, учениця 8 класу Саварського НВК, за роботу «Калинове намисто»

за напрямом «Натюрморт»

І місце – Піскорська Анастасія, учениця 5 класу Богуславського навчально-виховного об’єднання «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Сніданок мрії», керівник Попова І.А.

ІІ місце – Герасименко Ірина, учениця 6 класу Бранепільського НВК, за роботу «В кошик соняхи збираю, всі струнки, як хлопчаки, ловлять сонячне проміння, в золоті свої шапки», керівник Феокрітова Л.В.

ІІІ місце – Олексієнко Тетяна, учениця 4 класу Киданівського НВК, за роботу «Бабусині яблука», керівник Підлужна Л.В.

за напрямом «Макрофотографія»

І місце – Поліщук Вікторія, учениця 8 класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Ніжний поцілунок», керівник Киричок Н.П.

ІІ місце розділили – Іванченко Анастасія, учениця 8 класу Хохітвянського НВК, за роботу «З листочка на листочок, показує метелик ранковий свій таночок», керівник Сидоренко О.В. та Трофімов Олександр, учень 6 класу Богуславського навчально-виховного об’єднання «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Господар саду», керівник Ковченко В.

ІІІ місце – Крохмаль Катерина, учениця 8 класу опорного навчального закладу Іванівський НВК,за роботу «На сонечку тріпочуть метеликові крила, в тих крилечках тоненьких, краси велика сила», керівник Шаламай С.І.

за напрямом «Портрет»

І місце розділили – Краснощок Аріна, вихованка Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «Дитинства мого подруга», керівник Комісаренко І.М. та Шетела Олена, учениця 8 класу Мисайлівського НВК, за роботу «Боже дитя – Ангелінка», керівник Рябченко А.П.

ІІ місце – Денисенко Олександра, учениця 9 класу Бранепільського НВК, за роботу «Я пішла в осінній сад, там шипшини кетяги червоно майорять!», керівник Феокрітова Л.В.

ІІІ місце – Коростіль Владислава, учениця 9 класу Ісайківського НВК, за роботу «Осінь золота», керівник Ткаченко О.М.

за напрямом «Пейзаж»

І місце – Шинкаренко Сергій, учень 7 класу Розкопанецької ЗОШ, за роботу «Україно моя, золоті твої поля, небо ніжно-голубе, що під ним усе цвіте, ніжна пісня солов’я – рідна матінка Земля», керівник Загинайло Л.Г.

ІІ місце розділили – Шманенко Владислав, учень 9 класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Ще море тепле і хвиля ласкава», керівник Киричок Н.П. та Крохмаль Катерина, учениця 8 класу опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Ну й мак же красивий розцвів серед поля! Повз нього байдужим не пройдеш ніколи», керівник Шаламай С.І.

ІІІ місце розділили – Волошаненко Каріна, учениця 6-А класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Схід сонця на р. Дніпро», керівник Красносільська О.А. та Харченко Ангеліна, учениця 2 класу Киданівського НВК, за роботу «Захід сонця над Ловієвим ставком», керівник Аштема Л.І.

за напрямом «Позажанрове фото»

І місце – Краснощок Аріна, вихованка Богуславського районного ЦДЮТ, за роботу «Загадкова Асканія-Нова», керівник Комісаренко І.М.

ІІ місце – Остапенко Поліна, учениця 6 класу Киданівського НВК, ьза роботу «Дідусева криниця», керівник Аштема Л.І.

ІІІ місце – Крохмаль Катерина, учениця 8 класу опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Останнє лагідне тепло, таке, що аж у серці щем», керівник Шаламай С.І.

ІІ вікова категорія

за напрямом «Жанрове фото»

І місце – Вінокурова Каріна, учениця 11-А класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Квіти для мами», керівник Бодарєва С.О.

за напрямом «Макрофотографія»

І місце – Фоменко Софія, учениця 9 класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Час пройшов – і вдарили морози, я трималась поки було сил…», керівник Киричок Н.П.

ІІІ місце – Кутовий Михайло, учень 9 класу Ісайківського НВК, за роботу «Осінні теплі дні», керівник Ткаченко О.М.

за напрямом «Пейзаж»

І місце – Соломко Вікторія, учениця 11 класу опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Природа стільки щастя нам дарує! Захоплюйся і радісно живи…», керівник Соломко В.М.

ІІ місце – Коваленко Варвара, учениця 11 класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Захід… це народження світанку», керівник Запоріжська К.А.

ІІІ місце – Вінокурова Каріна, учениця 11-А класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «Карпатський краєвид», керівник Бодарєва С.О.

за напрямом «Позажанрове фото»

І місце – Коваленко Варвара, учениця 11 класу Богуславського ліцею № 2, за роботу «Серце плаче на заході… яким би чудовим він не був», керівник Запоріжська К.А.

за напрямом «Репортажне фото»

І місце – Вінокурова Каріна, учениця 11-А класу Богуславського академічного ліцею № 1, за роботу «За перемогою», керівник Бодарєва С.О.

ІІ місце – Дуженко Віталіна, учениця 11 класу Богуславського навчально-виховного об’єднання «Ліцей № 3 – МАН», за роботу «Бабусина помічниця», керівник Дуженко І.П.

ІІІ місце – Соломко Вікторія, учениця 11 класу опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «На заході так хмари червоніли, картина просто чарівна й жива…», керівник Соломко В.М.

Вітаємо переможців!

 

Переглядів: 163 | Додав: Iryskakom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Прогноз погоди
Погода
Погода у Богуславі

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020