Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід| RSSПонеділок, 25.06.2018, 06:57

Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості
Картинки по запросу центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Лютий » 7 » Підсумки "Космічні фантазії"
09:44
Підсумки "Космічні фантазії"

З 10 січня по 2 лютого 2018 року проходив районний етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії».

06 лютого 2018 року підведено підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії».

На підставі висновків журі переможцями визнано:

Номінація «Образотворче мистецтво»

І вікова категорія

Графіка

ІІ місце – Хоменко Аліна, учениця 5 класу опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Небо зоряне рясніє, таємниче і глибоке. Всесвіт нам бентежить мрії, спонукаючи до дії, розум радує і око», керівник Дабіжа О.В.

ІІІ місце – Криворучко Ангеліна, учениця 3-Г класу Богуславської спеціалізованої школи № 1, за роботу «Небесне світило», керівник Синєбок С.Д.

Живопис

І місце – Ткалич Софія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Ранок у космосі», керівник Ткалич Л.В.

ІІ місце – Коваленко Наталі, учениця 3-Д класу Богуславської спеціалізованої школи № 1, за роботу «Весела космічна подорож», керівник Даценко Т.І.

ІІІ місце розділили – Рябченко Павло, учениця 2 класу Мисайлівського НВК, за роботу «Космічне диво», керівник Рябченко А.П. та Даниленко Мар’яна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Ранок у космосі», керівник Ткалич Л.В.

Номінація «Образотворче мистецтво»

ІІ вікова категорія

Графіка

І місце – Сучак Вікторія, учениця 7 класу Вільхівецької філії опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботу «Космічний сад», керівник Штронда О.О.

Живопис

І місце розділили ­– Могильна Оксана, учениця  8 класу Бранепільського НВК, гурток «Народні ремесла України», за роботу «Казки місячної ночі», керівник Феокрітова Л.В. та Мамчич Назар, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Енергетичний вибух», керівник Ткалич Л.В.

ІІ місце – Марушевська Софія, учениця 9 класу Медвинської ЗОШ, за роботу «Відкритий космос»

ІІІ місце – Корнюхіна Влада,  вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Зародження життя у космосі», керівник Ткалич Л.В.

Номінація

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

Визнати кращими:

«Вишивка, аплікація, ори гамі, батик, квілінг»

  • Смірнова Софія, учениця 3 класу Бранепільського НВК, гурток «Народні ремесла України», за роботу «Дослідження планети Марс», керівник Феокрітова Л.В.

 «Вироби з дерева, металу, лозоплетіння, соломоплетіння тощо»

  • Шнуренко Яніслав, вихованець гуртка «Гончарик» Богуславського ЦДЮТ, за роботу «Мешканець планети Глек Горшкоголовець», керівник Спасьонова Я.С.
  • Педченко Ана, учениця 3-А класу Богуславської спеціалізованої школи № 1, за роботу «Космічна подруга чудова, незвичайна, загадкова», керівник Глембоцька О.В.

 «Рукоділля»

Денисенко Олександра, учениця 7 класу Бранепільського НВК гурток «Народні ремесла України», за роботу «Марсіанчик, любий друже – прилітай, не будь байдужим!», керівник Феокрітова Л.В.

Номінація «Література, журналістика»

І вікова категорія

Жанр «Телерепортаж»

І місце – Піскорська Анастасія, учениця 2 класу Богуславського НВК «ЗОШ І –ІІІ ст. № 3 - гімназія», за роботу «Інтерв’ю «Космічні фантазії», керівник Попова І.А.

Жанр «Повість»

І місце – Савченко Вадим, учень 2 класу Богуславського НВК «ЗОШ І –ІІІ ст. № 3 - гімназія», за роботу «Третя планета від Сонця», керівник Попова І.А.

ІІ місце – Луценко Андрій, учень 4 класу Ісайківського НВК, за роботу «Зустріч на іншій планеті»

Жанр «Пісня»

І місце – Ткаченко Яна, учениця 7 класу Побережківського НВК, за роботу «Пісня «Стиляга Вератун», керівник Костенко Н.Л.

Жанр «Казка»

І місце – Ісмагулов Дімір, учень Побережківського НВК, за роботу «Космошпигуни», керівник Козуб О.М.

ІІ місце – Хутько Вікторія, учениця 6 класу Вільхівецької філії опорного навчального закладу Іванівський НВК, за роботи «Фантастична планета БУН» і «Подорож на планету Мальва», керівник Поливач О.С.

ІІІ місце – Лютий Максим, учень 2 класу Мисайлівського НВК, за роботу «Як мишеня вирушило в космічну мандрівку», керівник Рябченко Л.Д.

Жанр «Поезія»

ІІ місце – Бурлуцький Андрій, учень 6 класу Ісайківського НВК, за роботу «Космічна фантазія», керівник Коваль В.М.

ІІІ місце розділили – Чернявська Катерина, учениця Побережківського НВК, за роботу «Котик-космонавт», керівник Козуб О.М. та Лінська Вікторія, учениця 2 класу Мисайлівського НВК, за роботу «Буд лад і на Землі», керівник Рябченко Л.Д. 

ІІ вікова категорія

Жанр «Поезія»

І місце – Кушнарьова Олександра, учениця 7 класу Саварського НВК за роботу «Обійми космосу», керівник Кушнарьова Н.Б.

Жанр «Повість»

І місце – Пастушенко Мар’яна, учениця 7 класу Мисайлівського НВК, за роботу «Деві на планеті Страхів», керівник Коляда Л.Б.

ІІ місце – Литвин Віталій, учень 10 класу Саварського НВК, за роботу «Мрії про космос», керівник Литвин О.Ф.

Жанр «П’єса»

І місце – Гураль Олександра, учениця 11 класу Саварського НВК, за роботу «Per aspera ad astra», керівник Назарова І.П.

Жанр «Есе»

І місце – Вадько Владислав, учень 11 класу ОНЗ Іванівський НВК, за роботу «Філософські уявлення людства щодо виникнення та еволюції Землі та Всесвіту», керівник Дабіжа А.В.

Переглядів: 127 | Додав: Iryskakom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Архів записів
Прогноз погоди
Погода
Погода у Богуславі

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2018