З давніх давен люди відмічали свято осені, свято урожаю. Так і до наших вихованців гуртка «Комплексний розвиток дошкільнят» 19 та 20 листопада завітала Осінь.
Але не обійшлося без перешкод, вихованка гуртка «Театральне мистецтво» зіграла роль Лисички-хитрунки, котрій стало нудно і вона викрала Осінь та прикинулась нею. Лисичка давала діткам завдання, з якими вони легко впоралися і вибороли Осінь. Маленькі школярики співали пісні, танцювали таночки та флешмоби, грали в запальні ігри.
Красуню Осінь зіграла вихованка театральної студії Ткалич Софія. Її героїня була дуже вдячна за визволення, загадувала діткам загадки, грала в ігри та подарувала кожній групі кошик з дарами осені.
![](/555/DDF9B763-13AE-469C-A495-50D672DC5F9A.jpeg)
А ще вихованки вокальної студії «Доремійка» Халюта Вероніка і Драченко Надія, котра ще зіграла роль лісової дівчинки – Лісовинки, заспівали дзвінку веселу пісню, під яку дітки із задоволенням танцювали з рушничками.
Дітки з гарним настроєм йшли зі свята до класу.
![](/555/65B690D9-65C1-4E2E-BA8C-3253AFFCEFB5.jpeg)
![](/555/69C3E4E4-FD17-44AD-823D-45E5D66EF8B0.jpeg)
![](/555/F2BE5CA4-63B0-4071-A5AC-DD42B89633C9.jpeg)
![](/555/F11CB425-427B-40D0-B940-483AF1F84D28.jpeg) |