Статистика |
---|
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0 |
|
Головна » 2018 » Грудень » 21 » Святий Миколай, ти до нас завітай!
12:52 Святий Миколай, ти до нас завітай! |
![](/1111/IMG_0082.jpg)
Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Не оминув Миколай і Богуславський ЦДЮТ – до найменших вихованців прийшов він із подарунками. А дітки для святого та ангелят весело танцювали, грали в ігри, співали і розповідали вірші. Святковий дух витав у нашому Центрі творчості цілих два дні – 20 та 21 грудня 2018 року. Адже Миколай не залишає нікого без дарунків!
![](/1111/IMG_0073.jpg)
![](/1111/IMG_0074.jpg) |
Переглядів: 251 |
Додав: Iryskakom
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
Корисні посилання |
---|
![Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.](https://vseosvita.ua/b/160-60.jpg) |
|