З метою поглиблення знань вихованців про Україну як державу зі своєю історією, культурою, звичаями, розвитку почуття належності до української нації, 23 листопада 2020 року вихованці Богуславського ЦДЮТ стали учасниками гри-вікторини до Дня Соборності України «Україна гідна Свободи». Під час інтелектуальних змагань пройшли випробування з таких конкурсів: «Історична вікторина», «Географічний», «Народознавчий», «Літературний», «Асоціативний». Кращими знавцями стали вихованці гуртків «Образотворче мистецтво» (керівник Ткалич Людмила), «Вокальне мистецтво» (керівник Вертелецька Ольга) та «Англійська мова» (керівник Демченко Надія).
![](/555/1F827C90-0EEA-43B6-A8CD-F2C8B83477D3.jpeg)
![](/555/D756FF87-A439-4F4D-BEA6-E9E2A0A5BE88.jpeg)
![](/555/4759312F-1572-4A06-A243-42F7941BD1BA.jpeg)
![](/555/C8B8E719-AB1C-4127-AD14-0CF698039FD8.jpeg) |