Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід| RSSСубота, 18.08.2018, 10:23

Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості
Картинки по запросу центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Грудень » 14 » Підсумки районного етапу обласної виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю»
11:45
Підсумки районного етапу обласної виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю»

 

Згідно плану роботи ЦДЮТ 12 грудня 2017 року були підведені підсумки районного етапу обласної виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю».

На конкурс подали 77 робіт 18 навчальних закладів: Богуславська СШ № 1, Богуславська ЗОШ № 2, Богуславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – гімназія», Вільхівецька філія, Бранепільський НВК, Дибинецький НВК, опорний навчальний заклад Іванівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», Ісайкіський НВК, Киданівський НВК, Медвинська ЗОШ, Мисайлівський НВК, Побережківський НВК, Розкопанецька ЗОШ, Саварський НВК, Тептіївський НВК, Хохітвянський НВК, Шупиківський НВК та Богуславський ЦДЮТ.

Враховуючи висновки журі переможцями стали :

 

 у номінації «Художнє різьблення по дереву»:

І місце – Романченко Микола, 14 років, учень Киданівського НВК, гурток «Народні промисли» за роботу «Державний символ України «Тризуб», керівник Романченко А.І.

ІІ місце – Грушецький Максим, 14 років, учень 8 класу Дибинецького НВК, за роботу «Підставка для сірників» керівник Назаренко С.С.

ІІІ місце – Луговець Олена, 13 років, учениця Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - гімназія» за роботу «Господар городу»

 

у номінації «Писанкарство»:

ІІ місце – Шумивода Дарина, 8 років, учениця Ісайківського НВК за роботу «Ось яке чудове, яєчко кольорове», керівник Дивнич А.І.

ІІІ місце розділили – Васильєва Катерина, 12 років, учениця Богуславської ЗОШ № 2 за роботу «Оберіг для нащадків», керівник Запорвжська К.А. та Кисиленко М.В., 6 років, учениця Хохітвянського НВК за роботу «Пасхальна писанка», керівник Шевченко Л.Д.

 

у номінації «Гончарство, художня кераміка, біомозаїка»: 

І місце розділили – Куліченко Катерина, 13 років, вихованка гуртка «Художня робота з тирсою» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Зимовий натюрморт» керівник Ткалич Л.В. та Голосний Віталій, 14 років, вихованець гуртка «Гончарик» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «До столу», керівник Спасьонова Я.С.

 

 у номінації «Художня вишивка»:

І місце – Соколова Анна, 11 років, учениця Тептіївського НВК за роботу «Весільний рушник», керівник Ткаленко С.Л.

ІІ місце – Матвієнко Богдана, 15 років, учениця Шупиківського НВК за роботу «Янгол охоронець», керівник Коваленко Л.С.

ІІІ місце розділили – Боярчук Дарина, 13 років, учениця Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - гімназія» та Харченко Анна, 15 років, учениця Богуславської ЗОШ № 2, за роботу «Квіти для маминої домівки», керівник Покропивна І.М.

 

у номінації «Бісероплетіння, вишивка бісером»:

І місце – Красюк Аліна, 10 років, Шапран Ангеліна, 9 років, вихованки гуртка «Бісерне сяйво» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості за роботу «А душа моя співає, мов сопілочка, а я просто українка, україночка», керівник Репетій В.П.

ІІ місце розділили – Поліщук Анна, 12 років, вихованка гуртка «Бісерне сяйво» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості за роботу «Ніжність», керівник Яцун О.Г. та Шевченко Аріна, 6 років, учениця 1 класу Розкопанецької ЗОШ, за роботу «Рідний край – моя земля», керівник Митяй Л.В.

ІІІ місце – Темченко Діана, 14 років, учениця Киданівського НВК, за роботу «Снігурі», керівник Кагаловська Н.С.

 

 у номінації «Художнє плетіння, ткацтво»:

І місце розділили – Старостенко Ліда, 14 років, Симоненко Марина, 12 років, вихованки гуртка «Ткацтво» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості за роботу «Моя квітуча Богуславщина», керівник Деркаченко Вікторія Григорівна та Робак Тихін, 7 років, учень 2 класу учениця Хохітвяського НВК, за роботу «Народні мотиви», керівник Седобіна Л.Ю.

ІІ місце – Ченчевич Богдана Євгенівна, 10 років, учениця Хохітвяського НВК, за роботу «Чарівна курочка», керівник Кушка Ю.М.

 

у номінації «Витинання»:

І місце – Кравцова Дар’я, 12 років, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Ранок в українському селі», керівник Середа І.В.

ІІ місце – Смірнова Ілона, 9 років, учениця 4 класу Бранепільського НВК за роботу «Витинала візерунки української землі», керівник Феокрітова Л.В.

ІІІ місце – Феокрітов Данило, 7 років, учень 2-Б класу Богуславської СШ № 1 за роботу «Мати-Берегиня», керівник Коренюк С.А.

 

у номінації «В’язання спицями, гачком»:

ІІ місце розділили – Щербак Анастасія, 11 років, учень Саварського НВК за роботу «Зручне взуття босоніжки», керівник Швець В.В. та Іванова Юлія, учениця Побережківського НВК за роботу «Сумка для покупок», керівник Рашкевич Н.В.

Переглядів: 60 | Додав: Iryskakom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Прогноз погоди
Погода
Погода у Богуславі

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2018